CONSILIER PIESE AUTO

nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

- persoana dinamica , sociabila cu atitudine încrezătoare și pro-activa;
- bune cunostinte tehnice in domeniul auto;
- experiența în suport tehnic sau vanzari;
- experiența într-o poziție similară constituie un avantaj;
- studii medii/superioare de preferinta in domeniul tehnic;
- abilitati de prezentare, comunicare si negociere;
- cunoașterea pieței specifice pieselor auto originale și a lubrifiantilor constituie un avantaj;
- cunoașterea pachetului Office ( excel, word);
- permis de conducere categ. B;
- cunoștințe medii de limba engleza.

Descrierea jobului

​- identificarea si ofertarea pieselor de schimb pentru autovehicule in programele OE si TecDoc;
- promovarea produselor și serviciilor companiei în conformitate cu procedurile specificate;
- raportarea activității efectuate către conducere;
- atingerea obiectivelor valorice și calitative stabilite.

Infiintata in Cluj-Napoca, firma VADAUTO are ca obiect de activitate efectuarea de Inspectii Tehnice Periodice (ITP), Service Auto, Magazin piese auto, tinichigerie vopsitorie.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VADAUTO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VADAUTO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VADAUTO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?