Consilier relatii clienti

Restart Energy a luat naştere din dorinţa de a pune bazele unei companii transparente de furnizare, care oferă clienţilor energie şi gaz la un preţ preferenţial, energie verde si servicii de calitate focusate pe nevoile clienților, toate fără birocraţie.

Parte a Armand Group, prezent pe piaţa de energie regenerabilă de mai bine de 10 ani, Restart Energy este o companie determinată să aducă o schimbare substanţială în furnizarea energiei electrice şi a gazelor naturale în România.

Echipa Restart Energy este formată din specialiști cu experiență în domeniul furnizării de energie și gaze naturale, preocupați în mod constant cu crearea cadrului optim pentru îndeplinirea contractelor de furnizare prin condițiile bune de furnizare si atenția constantă la nevoile clienților.

Daca ești pregătit pentru a te dezvolta alături de noi, în prezent căutăm să se alăture companiei noastre un Consilier Relații Clienți.

Atribuțiile postului:

- preluarea apelurilor telefonice;

- soluționarea solicitărilor/reclamațiilor primite din partea clienților;

- promovarea produselor și pachetelor de energie și gaz Restart Energy;

- folosirea eficientă a instrumentelor de lucru Restart.

Candidatul ideal:

- abilități excelente de comunicare verbală;

- orientare către client și către identificare de soluții;

- persoană activă, responsabilă, răbdătoare;

- deschidere către lucrul în echipă.

Pachetul de beneficii include:

- salariu fix + bonusuri în funcție de performanță;

- asigurare medicală privată;

- abonament 7 Card;

- training de specialitate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RESTART ENERGY ONE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RESTART ENERGY ONE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RESTART ENERGY ONE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?