CONSILIER TEHNIC - PIESE CAMIOANE SI SEMIREMORCI

Candidatul ideal

Ce așteptăm de la tine:

Ești pasionat de domeniul tehnic? Îți dorești o carieră în domeniul automotive? Devino un membru al echipei noastre dacă te regăsești în următoarele:

  • Ai experiență profesională dobândită în comercializarea de piese auto pentru camioane și semiremorci;
  • Cunoști programele de identificare a pieselor de schimb pe divizia camioane și semiremorci
  • Ai cunoștințe tehnice de specialitate (gamă de produse, producători, echivalențe, etc.);
  • Ești amabil și orientat către client;
  • Îți place să lucrezi în echipă;
  • Ai cunoștințe de operare PC;
  • Ai studii medii sau superioare finalizate;

Descrierea jobului

De ce să lucrezi la noi:

  • Îți oferim un mediu de lucru primitor și colegi mereu gata să te ajute;
  • Un pachet salarial atractiv și peste medie, salariul este oferit mereu la timp;
  • Climatul de lucru este unul pozitiv, bazat pe respect;
  • Îți oferim șanse reale de dezvoltare a carierei și de avansare

Ce vei face la PREMIUM PART:

  • Vei identifica piesele de schimb pentru camioane si semiremorci în programe specializate în vederea ofertării clientului;
  • Vei oferi consiliere tehnică clienților, în acord cu nevoia acestora;
  • Vei fi responsabil de creșterea gradului de satisfacție a clienților;
  • Vei îndeplini anumite sarcini administrative;

Descrierea companiei

Cu o experienta semnificativa în industria auto, PREMIUM PART GROUP DEVELOPMENT, reprezintă încredere și calitate superioară. Oferta noastră variată de soluții, calitatea serviciilor prestate și echipa de specialiști au făcut posibil ca astăzi să fim un jucător important în segmentul de piese auto. Datorită ascensiunii înregistrate de companie, rețeaua noastră comercială și numărul angajaților crește sistematic. Considerăm că asigurarea serviciilor la cele mai înalte standarde se poate realiza doar cu oameni calificați, motiv pentru care prioritatea noastră este de a oferi fiecărui coleg un mediu de lucru plăcut, siguranța și stabilitatea locului de muncă, motivare financiară și dezvoltare pe plan profesional și personal.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PREMIUM PART GROUP DEVELOPMENT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PREMIUM PART GROUP DEVELOPMENT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PREMIUM PART GROUP DEVELOPMENT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?