Consilier vanzari autovehicule

CANDIDATUL IDEAL:

Experienta in vanzari auto minim 1 an
Studii superioare finalizate
Limba engleza obligatoriu, germana prezinta avantaj
Abilitati de prezentare si comunicare
Disponibilitate pentru formare continua
Disponibilitate la program prelungit
Permis de conducere cat. B-obligatoriu
Organizat, pro-activ

RESPONSABILITATI:

Prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti
Promovarea produselor si serviciilor Mercedes Benz
Atragerea de noi clienti
Efectuarea comenzilor, contractelor
Proceduri post-vanzare

BENEFICII:

Posibiliatea unei cariere pe termen lung
Activitatea in cadrul unei echipe tinere, sub branduri consacrate
Formare profesionala continua
Venituri motivante
Baza logistica conform cu postul (laptop, telefon, etc.)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AUTO SCHUNN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AUTO SCHUNN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AUTO SCHUNN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?