CONSILIER VANZARI

nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Suntem în căutarea de persoane pasionate de vânzări, ce doresc să-și dezvolte cariera într-un mediu de lucru stabil și profesionist.

- Experiență în vânzarea produselor premium constituie un real avantaj;
- Simt estetic dezvoltat și interes pentru modă ;
- Cunoștințe de Microsoft Office( Word, Excel, Power Point, Outlook)
- Excelente abilități de comunicare și persuasiune;
- Orientare către client, empatie;
- Spirit de echipă;
- Atitudine pozitivă și spirit de inițiativă;
- Disponibilitate de lucru în week-end.

Dacă te regăsești in această descriere, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Descrierea jobului

Principalele responsabilități sunt:
- Consilierea clienților;
- Promovarea și prezentarea produselor din portofoliul companiei;
- Efectuarea operațiunilor de cash si card;
- Efectuarea înregistrărilor în sistemul de management al vânzărilor;
- Efectuarea operațiunilor și a documentației specifice activității de retail;
- Asigurarea nivelului optim de stoc în vitrine;
- Menținerea constantă a strălucirii produselor.

Oferim :
- Pachet salarial atractiv;
- Bonus de performanță (rezultate vs. obiective);
- Diverse facilitați și premii;
- Training și posibilități de dezvoltare personală;
- Mediu de lucru la standard occidental.

Magazinele Sabrini oferă o gamă larga de bijuterii, ceasuri și diverse accesorii, având în portofoliu branduri renumite din domeniu: Pandora, Tissot, Tag Heuer, Longines, Fosil, Swatch, Guess, DeRuvo Diamonds, Blanco's Diamonds, Carla M, Shinsaki, Leo Marcus… Mai multe detalii despre Sabrini România puteți afla accesând pagina web www.sabrini.ro sau pagina oficială www.facebook.com/sabrini.fanpage.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SABRINI pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SABRINI pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SABRINI locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă SABRINI la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?