Consilier vanzari Geplast Cluj Napoca

Cautam o persoana activa, determinata si responsabila, care sa se alature echipei locale GEPLAST Cluj Napoca.

RESPONSABILITATI:

Gestioneaza portofoliul de clienti alocat
Consiliaza clientii si furnizeaza solutii optime dpdv. tehnic si comercial
Promoveaza portofoliul de produse si servicii
Monitorizeaza situatiile de plata pentru clientii din portofoliu
Comunica cu directorul zonal de vanzari in scopul indeplinirii obiectivelor
Se implica activ in identificarea noilor oportunitati de business

CERINTE:

Persoana dinamica, cu simt tehnic
Atentie la detalii si capacitatea de a invata rapid
Atitudine proactiva, spirit de echipa si capacitate de organizare
Excelente abilitati de comunicare, prezentare, relationare interpersonala
Orientare catre client si atingerea obiectivelor
Experienta minima in vanzari
Abilitati PC, MS Office

CE OFERIM:

Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru stabil
Oportunitati de dezvoltare si avansare profesionala

GEPLAST este lider in domeniul importului si distributiei de semifabricate plastice, compozite si metalice, destinate sectorului industrial, constructiilor, arhitecturii si industriei publicitare. In prezent, compania acopera intreg teritoriul tarii prin intermediul celor 12 sucursale si a celor 2 centre logistice. Detalii pe

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GEPLAST SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GEPLAST SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GEPLAST SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?