Consilier vanzari

Consilier vanzari/Decorator perdele si draperii

Responsabilitati:

  • consiliere in magazin sau la domiciliul clientilor pentru vanzarea de perdele, draperii, accesorii si mobilier tapitat;
  • realizarea de masurători, elaborare schite si oferte de pret;
  • urmărirea lucrărilor în toate etapele până la finalizarea acestora.

Cerinte:

  • experienta in vanzari minim un an, obligatoriu;
  • pasiune pentru designul de interior si textile
  • chef de munca, sa-ti faca placere sa vanzi!
  • dorinta de a-i face pe clienti multumiti si fericiti!
  • sa ai stil vestimentar;
  • constituie avantaj sa fi urmat cursuri de design interior;
  • cunostinte PC, Office, Excel te vor ajuta sa-ti faci devizele pentru clienti;
  • putere de convingere, sa fii un bun negociator;
  • abilitati de comunicare;
  • permis categoria B ;
  • seriozitate si implicare;
  • sa-ti placa sa completezi in CRM/ERP.

  • Ce iti oferim?
  • sanse de dezvoltare si perfectionare profesionala;
  • o cariera in domeniul decoratiunilor interioare;
  • salariu fix negociabil in functie de experienta si bonusuri din vanzari;
  • decontare transport;
  • optional participare la targuri si expozitii internationale.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sophia Home Decoration pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sophia Home Decoration pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sophia Home Decoration locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?