Consilier Vanzari / Identificator Piese Auto

Candidatul ideal

Va recomandam sa raspundeti la mini interviul atasat acestui anunt!
Ești pasionat de domeniul auto? Iti dorești un job la birou?

1auto Magazinul tau de Piese Auto - își mărește echipa...

Devino un membru al echipei noastre dacă te regăsești în următoarele:

Colegul Ideal:

- experiența minim 1-2 ani în domeniul auto: service, consiliere, vânzări piese;
- atitudine pozitiva, spirit de echipa, foarte bune abilitați de comunicare;
- persoana dinamica, orientare către client;
- cunoștințe tehnice/mecanice în domeniul auto;
- cunoștințe utilizare PC;
- seriozitate, conștiinciozitate, responsabilitate;
- familiarizat cu programe de OE (Partlink, Renault, VAG, Opel, BMW, Ford, etc.)
- familiarizat cu programele furnizorilor (Autonet, Augsburg, Autototal, etc.)

Descrierea jobului

Acest post prevede o salarizare fixa intre și lei NET în funcție de nivelul de experiența, nivelul de implicare și nivelul rezultatelor! + Sistem de Comisionare și Bonusare peste Salariul Fix în funcție de rezultate!

Alte Beneficii:

Sistem Automat de Măsurare a Performantei;
Posibilități de instruire si formare profesionala;
Mediu de lucru profesionist într-un colectiv dinamic orientat către performanta;
Respect și Aprecierea Rezultatelor muncii depuse.
Permanente oportunități de dezvoltare profesionala.
Posibilitatea reala de a avansa în cadrul unei firme într-o continua ascensiune!

NU oferim telefon personal! Ca sa fii liniștit în afara programului de lucru!

Te așteptam în echipa noastră!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Unu Auto Online pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Unu Auto Online pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Unu Auto Online locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?