Consilier vanzari OXETTE VIVO CLUJ NAPOCA

NE MARIM ECHIPA !

OXETTE isi mareste echipa si isi doreste constituirea unei echipe dinamice, profesioniste, dornice sa fie imaginea unui brand de elita si lux.
Designul si standardul inalt al magazinului, calitatea clientelei si a produselor, o echipa deschisa, profesionista si mereu dornica sa te ajute in dezvoltarea ta profesionala sunt doar cateva motive pentru a te alatura echipei noastre!

Vino alaturi de noi daca:

  • Poți oferi un customer experience la nivel înalt si asumat. Și, in plus:
  • Detii abilitati de comunicare si relationare cu toate tipologiile de clienti, cat si in echipa.
  • Îți place mediul de lucru dinamic, creativ si ai spirit de initiativa.
  • Ai capacitatea de a finaliza corect si la timp sarcinile.
  • Atunci când interacționezi cu cei din jurul tău ești pozitiv, deschis și sincer.
  • Ești de acord să lucrezi în sistem de ture (inclusiv în weekenduri).
  • Ai un bagaj de cunostinte minime de operare PC (Word, Excel, Outlook);

Descrierea postului:

  • Oferirea de consultanta de specialitate, promovarea si vanzarea gamei de produse (bijuterii, ceasuri);
  • Mentinerea unei atitudini orientate catre client;
  • Fidelizarea clientilor;
  • Realizarea corecta a operatiunilor pe casa de marcat;
  • Gestionarea corecta a stocurilor din magazin.

Noi, OXETTE, îți oferim:

  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată
  • Stabilitate si grija fata de echipa noastra
  • Program de lucru flexibil, în ture
  • Tichete de masă si bonusuri
  • Reducere substantiala la achizitia de produse Oxette, pentru uzul personal
  • Traininguri interne si de dezvoltare personala
  • Directii clare pentru dezvoltarea initiativei la locul de munca
  • Program de loialitate pentru angajații cu vechime în companie
  • Apreciere si consideratie pentru realizarile tale
  • Posibilitatea de a promova

Si mai oferim:

• Sustinere reciproca pentru a ne dezvolta si a ne educa, pentru a fi, in primul rand, oameni mai buni
• Garantia ca promisiunile catre tine vor fi mereu indeplinite
• Procese si proceduri clare pentru a-ti fi usor sa iti indeplinesti obiectivele.
• O echipa si un manager, care te vor ghida si vor fi acolo pentru a te ajuta si a-ti face ziua mai ușoara si mai frumoasa.

Descrierea companiei:

OXETTE () este un brand de bijuterii din argint, otel inoxidabil si ceasuri, originar din Grecia cu o retea de peste 250 magazine in 15 tari. In Romania reteaua de magazine este extinsa in orase precum Bucuresti, Constanta si Cluj, cu magazine cu un singur brand, fiind prezenti cu gama noastra de produse si in magazine multi brand. Magazinul on-line este activ si foarte bine cotat de catre clientii nostri.

Te asteptam sa ne dezvoltam impreuna!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PERIDEO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PERIDEO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PERIDEO INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?