Consilier Vanzari Raion Instalatii

nespecificat

Candidatul ideal

  • Spirit de echipa si deschiderea sa inveti de la colegii tai.
  • Seriozitate si motivatia pentru a avea o cariera de succes alaturi de noi.
  • Atitudine pozitiva si dorinta de a ajuta clientii care viziteaza magazinul.
  • Ai un avantaj daca ai experienta in comert si/sau cunostinte tehnice legate de materialele comercializate (instalatii tehnico-sanitare,termice).

Descrierea jobului

  • Vei deservi clientii intr-un mod amabil si rapid.
  • Vei oferi informatii tehnice despre produsele disponibile in magazin si vei recomanda cele mai potrivite solutii pentru nevoile clientilor.
  • Vei avea grija sa faci aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin.
  • Vei ajuta la depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii.

De peste 25 de ani compania Dennver ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate, servite cu promptitudine si amabilitate de catre o echipa bine pregatita.
Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri.
Daca iti doresti un loc de munca stabil, cu program fix, colegi sustinatori, un mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera, te asteptam in echipa noastra!