Confidential

Consilier vanzari rochii de mireasa

  • Confidential

Salon rochii de mireasa isi mareste echipa!

Candidata ideala este o persoana comunicativa, organizata, sociabila, manierata, mereu cu zambetul pe buze si pasionata de moda si rochii de mireasa in special!

Atributii:

- Candidata ideala trebuie sa aiba experienta in domeniu vanzarilor min 2 ani (obligatoriu) (Experienta in vanzari directe cu rochiile de mireasa constituie un avantaj;)

- Cu foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii;

- Cu buna capacitate de negociere si convingere, cu orientare catre nevoile clientului;

- Persoana riguros orientata spre rezultate;

- Disponibil pentru program de lucru Marti - Sambata

- Locatie salon - sector 5

Responsabilitati :

- Postul presupune consilierea viitoarelor mirese in alegerea rochiei de mireasa si a accesoriilor.

- Vanzarea si promovarea produselor / prezentarea colectiilor de rochii;

- Efectuarea probelor ;

- Incasare vanzari, operare casa de marcat / POS,

- Intocmirea contractelor de vanzare

- Indeplinirea corespunzatoare a sarcinilor trasate conform fisei postului;

- Intretinerea si amenajarea salonului (asigurarea ordinii interioare a magazinului/a spatiilor de expunere,)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?