Consilier Vanzari showroom

nespecificat

Candidatul ideal

De ce ai nevoie pentru a incepe?
Spirit de echipa si deschiderea sa inveti de la colegii tai.
Seriozitate si motivatia pentru a avea o cariera de succes alaturi de noi.
Abilitati excelente de comunicare, relationare si argumentare;
Atitudine pozitiva si dorinta de a ajuta clientii care viziteaza magazinul.
O buna cunostere a pachetului MS Office / MS Outlook;
Ai un avantaj daca ai experienta in comercializarea produselor pe baza de comanda si/sau cunostinte tehnice legate de materialele comercializate (obiecte sanitare, gresie, faianta).

Descrierea jobului

Vei fi responsabil de intocmirea comenzilor, descarcarea si receptionarea cantitativa si calitativa a marfii
Vei mentine contactul cu furnizorii pentru a asigura livrarea la timp a produselor
Vei participa la aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin.
Vei ajuta la depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii.

Vei fi responsabil cu pregatirea marfii pentru onorare comenzi clienti
Vei oferi consultanta tehnica clientilor si ii vei deservi intr-o maniera profesionista
Vei propune schimbari periodice ale obiectelor expuse in Showroom
Vei creea proiectari 3D a bailor clientilor;
Vei negocia termenii contractuali si urmarii respectarea acestora in procesul de vanzare

Ce iti oferim?
Pachet salarial motivant corelat cu performantele individuale.
Tichete de masa electronice.
Decont transport daca ai nevoie.
Asigurare privata de sanatate.
Prime de sarbatori (Paste, Craciun).
Acces gratuit la sala de sport proprie.
Reducere 10% pentru achizitiile personale.
Bonusuri pentru recomandarea unor candidati potriviti pentru posturile vacante.
Mediu de lucru profesionist intr-un colectiv tanar si orientat spre rezultate.
Oportunitati de dezvoltare profesionala prin prezentari tehnice si training-uri anuale.
Flexibilitate in abordarea problemelor personale ivite.
Participare la evenimente interne (teambuilding-uri/concursuri/petreceri).

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.