Consilier vanzari/ Vanzatoare - Cador Home

Candidatul ideal

- O persoană comunicativă cu atitudine pozitivă, deschidere pentru relația cu clienții și pentru creșterea funcției;
- Echipa noastra cauta candidati caracterizate de entuziasm si dinamism;
- Dorinta unei lucrari in echipa este un plus.

Descrierea jobului

Suntem optimisti si avem o mare dorinta unei evolutii impreuna in:
- Consultanta in vanzari;
- Mentinerea curateniei si ordinii;
- Manevrarea și verificarea marfilor;
- Aranjarea vitrine și a produselor din magazin;
- Comunicarea cu echipa si superiorii.

BENEFICII:

- Mediu de lucru dinamic și interactiv;
- Posibilități de invatare și transfer în companie;
- Pachet atractiv salarial + extra-bonus;
- Instruire

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CADOR HOME pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CADOR HOME pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CADOR HOME locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?