Consilieri vanzari

Cerinte:

- studii minim liceale absolvite;
- experienta minima in domeniul vanzarilor de orice fel;
- placerea de a lucra in domeniul vanzari si de a relationa cu oamenii;
- cunostinte de operare PC;
- abilitati de negociere si perseverenta.

Descrierea jobului:

- sa cunoasca foarte bine produsele din portofoliul companiei;
- sa identifice nevoile clientului si sa-i propuna acestuia solutii potrivite;
- sa realizeze obiectivele de vanzari;
- sa urmareasca indeaproape comenzile in avans ale clientului;
- sa-si pastreze tinuta personala ingrijita si adecvata rolului de vanzator.

Beneficii:

- mediu de lucru modern
- oportunitate de angajare intr-o companie stabila si in plina dezvoltare
- pachet de beneficii raportat la performanta
- tichete de masa si prime de sarbatori

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CASA RUSU SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CASA RUSU SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CASA RUSU SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?