Constatator Daune Auto Autosel

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate;
- Experienta relevanta de minim 1 an in domeniul constatarii daunelor auto.

Constituie avantaj:
- Cunostinte avansate in domeniul auto, asigurari;
- Limba engleza fluent, scris si vorbit.

Descrierea jobului

- Asigura inregistrarea cronologica si sistematica a vehiculelor in sistemul de licitatie;
- Monitorizeaza activitatea sistemului pentru vehiculele de care este responsabil;
- Desfasoara activitati specifice legate de constatarea/licitatia/ tranzactionarea vehiculelor;
- Relationeaza telefonic si/sau pe e-mail cu clientii;
- Participa la analizele specifice ale sistemului si intocmeste rapoarte de monitorizare pentru sistem si clienti;
- Intocmeste raportari si situatii specifice solicitate;
- Evalueaza starea tehnica a vehiculelor din fotografii;
- Propune solutii pentru imbunatatirea rezultatelor;
- Activitatea se desfasoara preponderent la birou.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ASISOFT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ASISOFT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ASISOFT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?