Consultanți scriere proiecte POR / Investiții

nespecificat

Candidatul ideal

  • ​Studii superioare finalizate în domeniile: economic, juridic sau tehnic
  • Formări de lungă sau scurtă durată relevante pentru domeniul de activitate (ex: studii europene, dezvoltare regională, expert accesare fonduri europene, manager de proiect, evaluator proiecte, formator etc.)
  • Abilități avansate MS Office
  • Limba engleză
  • Atenție la detalii, calm, perseverență
  • Capacitate de concentrare, analiză și sinteză
  • Mobilizare ridicată în perioadele cu vârfuri de activitate
  • Abilități dezvoltate de comunicare, relaționare și persuasiune

Descrierea jobului

  • Identifică oportunități de finanțare pentru beneficiari
  • Elaborează independent sau în colaborare cu alți colegi:
    • Planuri de afaceri & marketing
    • Studii de fezabilitate
    • Cereri de finantare
    • Proiecții financiare
    • Analize cost-beneficiu
    • alte documente prevazute în Ghidul programelor de finanțare
  • Solicită și verifică documentele necesare proiectelor
  • Gestionează aplicațiile pentru beneficiari
  • Acorda asistență clienților pe toată durata elaborării, implementării și monitorizării proiectelor
Beneficii:
  • Pachet salarial motivant
  • Program de formare profesională și training specific
  • Posibilitatea de a crește accelerat și de mentorare
  • Echipă fresh cu oameni cool și motivați de rezultate

ON-HR recrutează pentru clientul său, companie specializată în scrierea și implementarea de proiecte cu finanțare nerambursabilă, 2 Consultanți scriere proiecte POR / Investiții.