Consultant Credite-Pitesti,Sibiu,Rm.Valcea,Petrosani,Cugir

nespecificat

Candidatul ideal

Iti doresti sa lucrezi intr-o echipa sclipitoare si dinamica unde sa iti pui in valoare abilitatile de comunicare si creativitatea?
Esti o persoana orientata catre client?
Ai capacitate de empatie si ascultare a interlocutorului?
Te consideri o persoana perseverenta, careia nu ii e frica sa greseasca?

Mediul nostru de lucru este unul activ si captivant si cautam in prezent un coleg/o colega care sa fie un team player, vesel si preocupat de dezvoltare personala.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:

  • Acorzi consultanta clientilor pentru a identifica cea mai buna optiune pentru client in momentul prezent
  • Te implici direct in campaniile de marketing in desfasurare, atat la biroul clientului cat si in Agentiile Companiei
  • Dezvolti metode de promovare a produselor financiare si le aplici in timp real
  • Promovezi activ produsele Companiei
Abilitati necesare:
  • Orientare catre client si spirit empatic
  • Capacitatea de adaptare la schimbare
  • Rapiditate si flexibilitate in a invata lucruri noi
  • Atitudine proactiva si optimista
  • Experienta in vanzari de servicii
  • Orientare catre obtinere de informatii din mediul online
  • Utilizarea pachetului Office peste nivel mediu
Beneficii:
  • Salariu motivant, in functie de performante
  • Bonus atractiv, lunar, in functie de performante
  • Beneficii ulterioare, de fidelizare in calitate de angajat

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la APT Broker SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la APT Broker SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are APT Broker SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?