Consultant Design

Salar net
500 - 1000 EURO / luna

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • comunicare cu membrii echipei de vanzari
  • consultanta
  • realizarea materialelor promotionale urmand identitatea brand-ului
  • realizarea proiectelor in vederea ofertarii
Cerinte:
  • cunostinte limba engleza, nivel mediu-avansat
  • atentie la detalii
  • creativitate si initiativa in conceperea solutiilor
  • cunostinte MS Office si programe de specialitate pentru proiectare si editare grafica
  • persoana punctuala, oradonata si organizata
  • capacitati de comunicare, eficienta, gandire logica

Cautam un nou membru pentru echipa noastra pentru postul de Consultant Design Showroom.
Activitatea presupune relationarea cu clientii pentru consultanta oferita in domeniul amenajarilor interioare, lucrand intr-un mediu in creativ, in continua dezvoltare si cu beneficii motivante.
Daca iti doresti sa faci parte dintr-un colectiv tanar, energic si motivat, te asteptam sa facem cunostinta.