Consultant financiar viată

Grawe România Asigurare SA face parte din grupul Grazer Wechselseitige Versicherung care valorifică experienţa acumulată în cei 190 de ani de existență și este recunoscut pe piaţa central și est europeană pentru puterea financiară, stabilitatea şi capacitatea investiţională.

Compania oferă clienţilor asigurări auto, de viaţă, de proprietăţi şi bunuri, de sănătate, de
accident și de călătorie.

Intreaga activitate este axată, deopotrivă, pe efortul de a obţine şi cultiva încrederea clienților, ca și pe explorarea continuă a necesităţilor acestora.

Vino și tu în echipa noastră! Fă un pas înainte în cariera ta, profesează într-un mediu de lucru
dinamic și competitiv și vei avea ocazia să lucrezi alături de o echipă pasionată.

Adresa: Str. Vulturilor nr. 98A, sector, Bucureşti

Căutam un nou coleg o nouă colegă pentru postul de consultant asigurări care să corespundă
următoarelor cerințe:

Minimum studii medii absolvite cu diplomă de bacalaureat
Cunoștințe medii de utilizare a calculatorului
Bune abilități de comunicare, negociere și orientare spre rezultat
Spirit de inițiativă și capacitate de a lucra n echipă

Principalele atribuții vor fi:

Crearea, menținerea și mbunătățirea continuă a relației cu clienții
Promovarea, prezentarea și vnzarea produselor companiei
Servicii de consultanță pe durata derulării contractelor.

CE ȚI OFERIM?

Program de training si calificare de specialitate plătite de companie
Plan de carieră competitiv
Oportunitatea de a lucra ntr-o companie multinațională
Un mediu de lucru n care te poți dezvolta personal și profesional

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?