Consultant Fitofarmacie

Candidatul ideal
Studii de specialitate medii sau superioare in domeniul agricol, biologic, biochimic sau silvic.
Cunostinte de baza in legumicultura, horticultura.
Abilitati de comunicare.

Posesor de permis auto cat. B.

Descrierea jobului
Responsabilitati:
- vanzare de produse specifice in fitofarmacie;
- consiliere clienti;
- operatiuni logistice comerciale;

Beneficii:
- salariu motivant + comision vanzari;
- tichete de masa;

Punctul de lucru este situat in loc Budesti .

Descrierea companiei
Companie specializata in comercializarea produselor pentru protectia plantelor si a materialului semicer.
Avem peste 5 de ani de experienta in piata locala.
Clientii tinta sunt micii gradinari  dar si fermierii avansati.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Rad Val SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Rad Val SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Rad Val SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?