Consultant Fonduri Europene

Inowize cauta un coleg care sa ajute la gasirea de noi oportunitati de finantare pentru proiectele noastre, elaborarea documentatiei necesare si implementarea proiectelor.

Experinta:

  • Studii superioare.
  • Experienta de minim 2 ani in domeniul accesarii si implementarii de proiecte finantate prin fonduri europene.
  • Experienta in redactarea si implementarea a cel putin 2 proiecte finantate din fonduri europene.

Cerinte:

  • Cunostinte privind programele de finantare europene actuale.
  • Cunostinte privind procedurile de accesare si implementare a proiectelor finantate din fonduri europene.
  • Cunostinte privind legislatia in vigoare aplicata in cadrul programelor de finantare si a instructiunilor specifice aplicabile proiectelor europene
  • Cunostinte de limba engleza - scris, citit, vorbit.
  • Capacitate foarte buna de comunicare si de lucru in echipa.
  • Capacitate de analiza, sinteza si planificare.
  • Capacitati organizatorice si administrative.
  • Atitudine proactiva.

Responsabilitati:

  • Identificarea oportunitatilor de finantare (surse si metode de finantare).
  • Elaborarea documentatiei specifice in vederea obtinerii finantarii (plаn dе afaceri, cereri de finanțare, anexe, declarații, alte documente prevazute in “Ghidul programului de finantare”).
  • Implementarea, organizarea si derularea proiectelor alaturi de firma de consultanta, care va gestiona proiectele.

Beneficii:

  • Mediu de lucru modern.
  • Echipa tanara si dinamica.
  • Perspective de dezvoltare personala.
  • Pachet salarial atractiv.

Inowize are o arie extinsă de activitate, la baza suntem o firma IT, dar avem multe proiecte legate de amenajarea muzeelor, produse pentru parcuri de distracții, servicii pentru corporații multinaționale. Facem toate astea de peste 12 ani.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INOWIZE pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INOWIZE pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INOWIZE locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?