Consultant Imobiliar

R&D Advisers s-a impus pe piata imobiliara din Romania, ca o companie de consultanta si investment specializata in proiecte rezidentiale, office, cu o experienta de peste 12 ani si o echipa de profesionisti, oferind o varietate larga de servicii imobiliare profesioniste: Vanzari Rezidentiale, Inchirieri Birouri, Investitii Corporate si Consultanta & Project Management.

Daca esti o persoana dinamica si sociabila si responsabila, in cautarea unui job stabil si pe termen lung te asteptam in Echipa R&D Advisers!

Responsabilitati:

  • crearea si mentinerea relatiilor cu proprietarii imobilelor si cu clientii;
  • raspunderea prompta si profesionista la cererile primite;
  • identificarea ofertelor potrivite pentru fiecare solicitare in parte;
  • promovarea ofertelor catre clienti;
  • vizionarea imobilelor cu clientii interesati;

Candidatul potrivit:

  • abilitati de comunicare;
  • cunostinte de limba engleza cel putin la nivel conversational;
  • cunostinte PC;
  • responsabilitate si organizare;
  • Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat;
  • Bune abilităţi de negociere;
  • Deschidere către lucrul în echipă;

Facilitati:

  • loc de munca stabil si pe termen lung;
  • bonusuri semnificative + sistem de comisionare avantajos;
  • telefon mobil;
  • laptop;
  • conditii optime pentru desfasurarea activitatii;
  • echipa de profesionisti, tanara si entuziasta;
  • Castiguri substantiale, peste media pietei, cu potential nelimitat.
  • Mediu de lucru pozitiv, dinamic si care iti recunoaste meritele.

Te asteptam in echipa R&D Advisers!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la R&D Advisers pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la R&D Advisers pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are R&D Advisers locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?