Cerinte:

  • Sociabil si comunicativ, dar nu agasant;
  • Cu principii solide;
  • Sa fii punctual;
  • Perseverent in tot ceea ce faci;
  • Bun vorbitor de limba romana - sa stii ca sh, tz, k, etc nu inlocuiesc ș, ț, ca...;
  • Sa iti placa sa citesti, sa inveti si sa te dezvolti mereu, pentru ca asta va face parte din sarcinile de serviciu;
  • Sa poti lucra dupa agenda;
  • Sa iti doresti sa te autodepasesti si sa iti construiesti o cariera;
  • "Sa ai minim 25 ani".

Responsabilitati:

  • Vei da telefoane, multe telefoane;
  • Te vei intalni cu potentialii clienti;
  • Vei face analize de nevoie;
  • Vei veni cu solutii pentru nevoile clientilor;
  • Vei mentine relatiile cu clientii existenti;
  • Vei invata de la cei mai buni.

Beneficii:

  • Birou;
  • Un job cu independența financiara si organizatorica;
  • Pachet salarial motivant;
  • Traininguri gratuite, performante si suport in activitate.

Crezi ca esti potrivit(a)?

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BAIAS VIOLETA AGENT DE ASIGURARI SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BAIAS VIOLETA AGENT DE ASIGURARI SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BAIAS VIOLETA AGENT DE ASIGURARI SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?