Consultant produse dermato-cosmetice, Bucuresti

Candidatul ideal:

• Student sau absolvent de studii superioare;
• Experienta in promovare/consultanta/beauty/farmacii reprezinta un avantaj;
• Disponibilitate pentru program de lucru full-time (5 zile/saptamana, 8 ore/zi, inclusiv in weekend);
• Bune abilitati de comunicare, relationare si prezentare;
• Buna capacitate de asimilare a informatiilor medicale (produse, patologii, etc.);
• Nivel mediu in utilizarea pachetului MS Office;
• Nivel conversational in limba engleza.

Descrierea jobului:

• Promovarea produselor dermato-cosmetice catre clientii farmaciei;
• Aflarea nevoilor clientilor si recomandarea produselor potrivite;
• Indeplinirea obiectivelor lunare stabilite;
• Monitorizarea produselor competitioare;
• Verificarea periodica a produselor dermato-cosmetice existente in gestiune (calitate, valabilitate, etc.);
• Participarea la cursurile de pregatire si la evaluarile periodice organizate de catre companie;
• Transmiterea la timp a raportului de activitate.

Beneficii:

• Mediu de lucru profesionist;
• Traininguri specifice de produse si promovare;
• Pachet salarial atractiv.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EXPAND HEALTH ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?