Consultant relatii clienti

Licitatii Publice . Ro isi mareste echipa!

Cautam CONSULTANT RELATII CLIENTI / FULL TIME / IASI

Daca esti o perosana pozitiva, ordonata, foarte bine organizata, cu spirit de echipa, comunicativa si dornica de munca te asteptam la noi !

CERINTE:

Abilitati excelente de comunicare in limba romana
Cunostinte de operare pe calculator
Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil
Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa
Nu este necesara experienta in call center
Un post anterior in vanzari, reprezinta un atu !

RESPONSABILITATI:

Efectuarea/primirea/gestionare de apeluri
Inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente
Identificarea celei mai bune si rapide metode de rezolvare
Indeplinirea obiectivelor specifice

BENEFICII:

Un mediu de lucru tanar si competitiv cu reale oportunitati de crestere salariala
Un program de lucru flexibil (8 ore) Luni - Vineri
Pachet salarial fix + bonusuri in functie de performanta
Training specializat si training de comunicare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PREMIER CONECTOR pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PREMIER CONECTOR pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PREMIER CONECTOR locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?