Consultant Relatii Clienti - Limba Franceza

Pentru clientul nostru, o companie in crestere, care ofera un pachet complet de servicii bazat pe o gama larga de echipamente de masurare de inalta precizie pentru proprietati comerciale, proprietari de case si utilitati energetice, suntem in cautarea unui Consultant Relatii Clienti – Limba Franceza (4 pozitii active).

Produsele si serviciile acopera instalarea, punerea in functiune a contoarelor si facturarea consumului de energie, apa si costuri auxiliare.

Responsabilitati:

  • Vei fi prima voce pe care clientii o aud si principala ta responsabilitate va fi preluarea apelurilor si rezolvarea situatiilor specifice;
  • Gestionarea si rezolvarea cazurilor primite de la clienti via email sau chat;
  • Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client pentru ca va trebui sa identifici clientii existenti si pe cei potentiali in sistemul informatic;
  • Te vei ocupa si de actualizarea bazelor de date si inregistrarea apelurilor in sistemul intern.

Cerinte:

  • Exprimare fluenta in limba franceza atat scris, cat si vorbit;
  • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
  • Bucurie in interactiunea directa cu clientii;
  • Experienta anterioara pe un post similar nu reprezintă un ‘must have’, trebuie doar sa ai o atitudine pozitiva si o dorinta continua de a invata;
  • Abilitati excelente de comunicare si de orientare catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;
  • Atitudinea optimista, entuziasmul si abilitatile de rezolvare a problemelor sunt cu siguranta o necesitate.

Beneficii:

  • O sa-ti faca cu ochiul pachetul salarial;
  • Mediu de lucru format dintr-o echipa tanara, joviala si o atmosferă relaxata;
  • Sediul in zona Eroilor, foarte aproape de metrou, un birou vesel si cu un vibe bun;
  • Program full time in ture saptamanale (09:00-18:00; 09:30-18:30; 10:00-19:00) si buna dispozitie garantata;
  • Oportunitatea de a te dezvolta personal si profesional.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GABTEO HR pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GABTEO HR pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GABTEO HR locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?