Consultant Relatii Clienti - Targu Jiu

Candidatul ideal

Dacă esti de părere că nu ai învățat destul și că fiecare interacțiune cu un om îți aduce nenumărate lecții și modalități de a evolua, atunci cel mai probabil te vei simți ca acasă în mijlocul echipei de Customer Support.

Suntem în căutare de oameni plini de energie ca tine, care își doresc să devină mai buni! Dacă îți sună bine, hai în #CGSDreamTeam!

Descrierea jobului

  • Informeaza clientii potentiali despre oferta si beneficiile produselor/ serviciilor oferite de companie;
  • Prezinta caracteristicile produsului, pachetelor de servicii si explica beneficiile aferente;
  • Actualizeaza si imbunatateste periodic bazele de date / portofoliul clientilor contactati;
  • Identifica necesitatile clientilor si ofera serviciile potrivite acestora.

Alatura-te echipei CGS si vei beneficia de:

  • Asigurare medicala privata;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa;
  • Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si negociere;
  • Un abonament gratuit oferit de biblioteca online Bookster;
  • Posibilitatea de a lucra part time (4-6 ore), daca esti student/ elev si ai pana in 26
  • Abonament 7card care iti ofera reduceri la accesul in sali de fitness si activitati de tip outdoor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Computer Generated Solutions SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Computer Generated Solutions SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Computer Generated Solutions SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?