Consultant/Specialist aplicatie taxe si impozite

Candidatul ideal:

    • Studii superioare finalizate;
    • Experienta anterioara intr-o pozitie similara
    • Cunostinte avansate de legislatie taxe si impozite ( codul fiscal) reprezinta un avantaj
    • Cunostinte operare MS Office (Word, Excel) nivel avansat;
    • Excelente abilitati de comunicare si organizare, nivel inalt de implicare si responsabilitate, abilitati specifice (lucrul cu cifrele), atentie la detalii;
    • Atitudine proactiva, lucru in echipa.
    • Carnet de condus

Descrierea jobului

Responsabilitati:

    • Configurare/implemnetarea  aplicatiei de taxe si impozite la clientii companiei conform specificatiei agreate;
    • Oferirea suportului, atat pe parte de business, cat si din punct de vedere al utilizarii aplicatiei;
    • oferirea suportului pentru  informarea periodica a clientilor in legatura cu modificarile legislative din domeniu, inclusiv acordarea de suport si consultanta acestora.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ARA SOFTWARE GROUP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ARA SOFTWARE GROUP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ARA SOFTWARE GROUP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?