Consultant Tehnic Ofertare – Apahida / CLUJ

Candidatul/a ideal/a trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

  • Studii superioare tehnice (constructii, arhitectura, inginerie, etc)
  • Cunostinte in domeniul tamplariei profilelor din aluminiu si PVC
  • Prezinta avantaj experienta intr-un post similar;
  • Cunostinte de limba engleza si/sau spaniola
  • Experienta in gestionarea relatiei cu clientii
  • Cunostinte in domeniul constructiilor
  • Operare calculator: Office; Winarhi; Orgadata;
  • Prezinta avantaj cunostinte de Autocad;
  • Persoana dinamica, serioasa, organizata si cu initiativa; atentie riguroasa la detalii si cu capacitatea de a desfasura mai multe activitati in acelasi timp;
  • Spirit de echipa,

Responsabilitati:

Realizeaza ofertele solicitate de catre agentul comercial si asigura telefonic suport tehnic necesar clientilor in cadrul proiectelor derulate

Se ofera:

  • Salariul net 4000 RON / luna + tichete de masa (15 RON / zi)
  • Formare profesionala in cadrul companiei si suport tehnic constant

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALUMINIOS CORTIZO ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALUMINIOS CORTIZO ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALUMINIOS CORTIZO ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?