Consultant vanzari

Esti o persoana pasionata de vanzari si de amenajarea si estetica spatiilor?

Ești comunicativ, creativ, atent la detalii si dornic să inveti si sa asimilezi experiente noi?

 Alatura-te companiei noastre pentru ca ne marim echipa!

 Vei face parte dintr-o organizatie in continua expensiune si dintr-o echipa frumoasa, tanara si de succes, cu ajutorul careia vei evolua la nivel profesional si personal

Candidatul ideal:

 • Studii superioare finalizate;

 • Abilitati de comunicare, negociere si gestionare;

 • Abilitati tehnice (masuratori, viziune in spatiu).

Responsabilitati:

• Intocmirea ofertelor

 • Negocierea contractelor si gestionarea intregului proces comercial

 • Mentinerea si imbunatatirea permanenta a relatiei profesionale cu clientii existenti si dezvoltarea unei relatii de afaceri cu cei noi

• Mentinerea legaturii cu departamentele de suport, de Marketing, Logistic, Financiar pentru buna desfasurare a activitatii curente

• Indeplinirea targetului lunar.

Beneficii:

 • Mediu de lucru profesionist, in cadrul unei companii dinamice, lider in piata in care isi desfasoara activitatea

 • Pachet salarial atractiv compus din parte fixa si parte variabila, in functie de vanzari

 • Training

• Ajutor permanent in atingerea obiectivelor

 • Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare. Adresa locatiei: Calea Bucuresti Brasov

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LUXURY FURNITURE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LUXURY FURNITURE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LUXURY FURNITURE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?