Consultant vanzari

Vino in echipa Flanco !Crestem impreuna! Investim in pregatirea angajatilor si construim relatii pe termen lung. Specialistii nostri au o experienta de peste 25 ani in cadrul Flanco, iar aceasta ne ajuta sa le oferim clientilor consultanta de care au nevoie si sa fim MEREU PESTE ASTEPTARI!

In echipa Flanco punem accent pe inovatie, responsabilitate, capacitatea de a asculta si puterea de a invata. Ne dorim sa fim mai buni si stim ca de acest lucru depinde succesul intregii echipe. Credem ca onestitatea, respectul si sustinerea sunt mai mult decat cuvinte: sunt atitudini care ne definesc.

Ce cautam la viitori colegi?

Foarte bune abilitati de ascultare si comunicare;
Placerea de a intelege nevoile clientului si a-i propune cele mai potrivite solutii;
Pasiunea pentru tot ce inseamna tehnologie electro IT;
Atitudine constructiva si proactiva, entuziasm si dorinta de a invata;
Experienta in vanzari/retail/promoting si cunostinte despre produse din domeniul electro IT constituie un avantaj;
Minim studii medii.

Descrierea jobului

Ce vei face in rolul de Consultant Vanzari Flanco?

Vei crea o experienta de cumparare excelenta clientilor Flanco - iti vei pune amprenta in intelegerea nevoilor, consilierea si comunicarea cu clientii, depasindu-le asteptarile si facandu-i sa isi doreasca sa revina.

Ce oferim?

O perioada de inductie, care imbina intr-un mod creativ nevoile tale cu nevoile companiei;
Un mediu de lucru placut, modern, care incurajeaza activitatea si originalitatea. Vei lucra cu produse de ultima generatie si vei fi recompensat cu un pachet de beneficii competitive;

Un venit fix si bonusuri lunare corelate cu targetele de vanzari si tichete de masa;
Vei avea oportunitatea sa te dezvolti profesional intr-una dintre cele mai dinamice companii din retailul de produse electro - IT.

Flanco Retail SA colecteaza si proceseaza datele dvs personale, in conformitate cu prevederile legale in materie de prelucrare a datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date. Detalii suplimentare precum si eventuale actualizari privind protectia datelor dumneavoastra – puteti gasiti pe pagina web a companiei Flanco – sectiunea Protectia Datelor

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC FLANCO RETAIL SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC FLANCO RETAIL SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC FLANCO RETAIL SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?