Consultant vanzari

Esti o persoana pasionata de vanzari si de amenajarea si estetica spatiilor?

Ești comunicativ, creativ, atent la detalii si dornic să inveti si sa asimilezi experiente noi?

 Alatura-te companiei noastre pentru ca ne marim echipa!

Vei face parte dintr-o organizatie in continua expensiune si dintr-o echipa frumoasa, tanara si de succes, cu ajutorul careia vei evolua la nivel profesional si personal

Candidatul ideal:

• Studii superioare finalizate;
Abilitati de comunicare, negociere si gestionare;

• Abilitati tehnice (masuratori, viziune in spatiu).

Responsabilitati:

Intocmirea ofertelor

Negocierea contractelor si gestionarea intregului proces comercial

• Mentinerea si imbunatatirea permanenta a relatiei profesionale cu clientii existenti si dezvoltarea unei relatii de afaceri cu cei noi

Mentinerea legaturii cu departamentele de suport, de Marketing, Logistic, Financiar pentru buna desfasurare a activitatii curente
Indeplinirea targetului lunar.

Beneficii:

• Mediu de lucru profesionist, in cadrul unei companii dinamice, lider in piata in care isi desfasoara activitatea

• Pachet salarial atractiv compus din parte fixa si parte variabila, in functie de vanzari

• Training

Ajutor permanent in atingerea obiectivelor

Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LUXURY FURNITURE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LUXURY FURNITURE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LUXURY FURNITURE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?