Consultant Vanzari Centru Caparol Bucuresti

Prezentă pe piața românească de peste 18 ani, compania DAW BENȚA este reprezentanța regională a concernului german DEUTSCHE AMPHIBOLIN WERKE SE, unul dintre cei mai mari producători din Europa din domeniul vopselelor și materialelor de finisaj în construcții, o afacere de familie cu o vechime de peste 120 ani.

Gama profesională de produse Caparol este susținută și de cele trei unități de producție din România și acoperă sectorul materialelor de finisaj și protecție interioară și exterioară pentru clădiri.

Compania DAW BENȚA angajează

Consultant Vânzări - Centru Caparol București

Responsabilități:

  • Promovarea și vânzarea produselor în cadrul Centrului Caparol, către toate categoriile de clienți ai acestuia;
  • Consilierea clienţilor în alegerea celor mai potrivite soluţii de finisaje din gamă;
  • Întocmirea documentelor legale care însoțesc vânzarea mărfurilor;
  • Depozitarea în bune condiţii a produselor ( organizare, curățenie, siguranță);
  • Participarea activă la asigurarea tuturor serviciilor care însoțesc vânzarea.

Cerinţe:

  • Experienţă în domeniul vânzărilor în cadrul unui magazin (preferabil de materiale de construcții);
  • Studii medii sau superioare;
  • Capacitate de comunicare și relaționare;
  • Domiciliul stabil în București.

Se oferă:
Salarizare în concordanță cu cerințele postului.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DAW BENȚA ROMÂNIA S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DAW BENȚA ROMÂNIA S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DAW BENȚA ROMÂNIA S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?