Consultant vanzari

Consultant vanzari / designer Divani&Sofa' Cluj

Esti o persoana pasionata de vanzari si de amenajarea si estetica spatiilor?
Ești comunicativ, creativ, atent la detalii si dornic să inveti si sa asimilezi experiente noi?
Alatura-te companiei noastre pentru ca ne marim echipa!
Vei face parte dintr-o organizatie in continua expensiune si dintr-o echipa frumoasa, tanara si de succes, cu ajutorul careia vei evolua la nivel profesional si personal

Candidatul ideal:
Studii superioare finalizate;
Abilitati de comunicare, negociere si gestionare;
Abilitati tehnice (masuratori, viziune in spatiu).

Responsabilitati:
Intocmirea ofertelor
Negocierea contractelor si gestionarea intregului proces comercial
Mentinerea si imbunatatirea permanenta a relatiei profesionale cu clientii existenti si dezvoltarea unei relatii de afaceri cu cei noi
Mentinerea legaturii cu departamentele de suport de Marketing, Logistic, Financiar pentru buna desfasurare a activitatii curente
Indeplinirea targetului lunar.

Beneficii:
Mediu de lucru profesionist, in cadrul unei companii dinamice, lider in piata in care isi desfasoara activitatea
Pachet salarial atractiv compus din parte fixa si parte variabila, in functie de vanzari
Training
Ajutor permanent in atingerea obiectivelor

Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LUXURY FURNITURE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LUXURY FURNITURE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LUXURY FURNITURE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?