Consultant vanzari

Candidatul ideal:

  • absolvent de studii medii;
  • cunostinte de operare PC;
  • abilitati de comunicare, comerciale si de negociere;
  • persoana organizata, proactiva, dedicata;
  • experienta in domeniul constructiilor constituie un avantaj.

 Responsabilitati:

  • promovarea serviciilor si imaginii companiei;
  • gestionarea solicitarilor primite din partea clientilor;
  • oferirea de informatii corecte si utile despre produsele sau serviciile promovate;
  • prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor noi aparute;
  • identificarea clientilor noi, aplicarea strategiei de vanzare, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti in concordanta cu politica companiei.

Beneficii:

  • salariu functie de performante;
  • masina de serviciu;
  • traininguri de perfectionare.

Descriere companie:

Grupul de firme Caretta a fost infiintat in anul 2006. Cerintele pietei a directionat domeniul de activitate al firmei catre distributia sistemelor complete pentru acoperisuri din tigla metalica. Ulterior, evolutia benefica a companiei a impus necesitatea construirii unei hale de productie.

Caretta este unul dintre cei mai importanti producatori nationali de sisteme complete pentru acoperisuri din tigla metalica.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC CARETTA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC CARETTA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC CARETTA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?