Consultant Vanzari Magazin

Candidatul ideal

Cerinte:

Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa;
Abilitati bune de operare PC;
Experienta similara - constituie avantaj;
Cunostinte procesaresi incasare facturi;
Adaptabilitate si capacitatea de a gasi rapid solutii;
Absolvent facultate - constituie avantaj.
Experienta anterioara domeniu tehnic - constituie avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Promoveaza produsele si serviciile clientilor din magazine;
Mentine si dezvolta relatia cu clientii alocati, prin contactarea acestora, desfasurarea de campanii, promotii;
Prospectarea pietei, contactarea telefonica a clientilor sau potentialilor clienti;
Incasarea facturilor emise, inregistrarea si emiterea acestora;
Mentinerea evidentelor incasarilor zilnice si operatiunile aferente casieriei;
Respectarea legislatiei, regulilor si procedurilor companiei.

Beneficii:

Sistem de bonusare lunar in functie de vanzarile realizate;
Tichete de masa;
Asigurare medicala, conditii preferentiale ING;
Acces la programele de pregatire si dezvoltare tehnica si a competentelor.

Descrierea companiei

Cu o istorie de peste 20 ani, Renania este lider in domeniul protectiei muncii si sanatatii. La Renania oferim companiilor partenere si utilizatorilor finali setul complet de solutii, produse si servicii adecvate pentru a proteja viata la lucru, in spitale, in medii cu risc sporit sau in activitatile domestice, de zi cu zi. Rezultatele spun cat esti de bun! Ne plac oamenii motivati, cu focus pe rezultate si initiativa. Apreciem instinctul antreprenorial, gandirea de tip outside the box, abilitatea de a lua decizii inspirate in timp real si si orientarea spre solutie. Pentru cei al caror profil confirma acest gen de vocatie pentru leadership, Renania este mediul potrivit pentru a face performanta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RENANIA TRADE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RENANIA TRADE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RENANIA TRADE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?