Consultant Vanzari - Magazin Vodafone

Vrei sa te dezvolti si sa ai o cariera in vanzari ? Perfect! Candidatul ideal pentru echipa noastrati fii chiar tu.

Vei găsi în magazinele noastre o echipă tanara alături de care vei avea oportunitatea de a învăţa și de a te dezvolta. Pentru ca vom investi in dezvoltarea ta, nu cautam neaparat experienta in vanzare. Iata ce e important:
· Sa fii atras de ideea de a lucra in vanzari si de a oferi suport clientilor;
· Sa ai o doza buna de rabdare si suficienta energie pentru o zi de munca;
· Sa fii capabil sa-ti atingi consecvent obiectivele;
· Sa folosesti cu usurinta calculatorul si telefonul mobil;
· Sa poti acumula informatii multiple, obligatorii pentru scopul jobului;
· Evident, trebuie sa te exprimi corect, cu usurinta si sa ai cel putin diploma de Bacalaureat.

Descrierea jobului

Daca ai aceste calitati, iti vom oferi sprijinul pentru a face urmatoarele activitati, intr-o maniera de care sa fii foarte multumit atat tu cat si clientii si colegii tai:

Rezolvi solicitarile clientilor intr-o maniera care sa dezvolte relatia noastra cu acestia;
Vinzi in special abonamente de telefonie si internet, cartele prepaid, telefoane si accesorii;
Gestionezi impreuna cu echipa ta imaginea unui magazin si bunurile pe care le comercializam;
Generezi şi completezi documente contractuale
Gestionezi responsabil documentele comerciale si fiscale in relatia cu clientii.

Apreciem si recompensam generos performanta si relatia pe termen lung cu noi. Peste 80% din echipa noastra de management provine din promovarile interne.
Pachetul de beneficii curente cuprinde: salariul fix, bonusuri de performanta individuala, bonusuri de performanta a magazinului, concursuri, programe de training in sala si on the job.

Descrierea companiei

In parteneriatul cu Vodafone am crescut constant si sanatos , avand performante remarcabile atat la nivel regional cat si national .Fiind o companie in continua dezvoltare, avem nevoie de persoane inteligente, ambitioase, harnice care doresc sa-si dezvolte cariera intr-o echipa tanarauternica si cu ambitii mari.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Delta Ambient pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Delta Ambient pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Delta Ambient locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?