Adriana Balog

Consultant vanzari

  • Adriana Balog

???? Responsabilitati si atributii:
✅ Cunoasterea in detaliu a produselor si serviciilor Bancii dedicate Clientilor
✅ Promovarea in mod constant a produselor si serviciilor Bancii, in unitate si in afara unitatii, dezvoltarea calitativa si cantitativa a portofoliului de clienti, mentinerea relatiilor cu acestia, asigurandu-le servicii prompte si la inalte standarde profesionale
✅ Identificarea nevoilor potentialilor clienti si prezentarea ofertei de produse si servicii a băncii
????Cerinte:
✅ Bune abilitati de prezentare, vanzare
✅ Persoana ambitioasa, organizata, cu putere de convingere
✅ Persoana cu initiativa, capabila sa lucreze independent si in echipa
✅ Excelente abilitati de comunicare
✅ Capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente
✅ Studii superioare sau medii
✅ Experienta in domeniul bancar/asigurări constituie avantaj
???? Oferim:
✅ Training
✅ Mediu de lucru placut
✅ Posibilitate de dezvoltare pe plan profesional
✅ Contract de colaborare prin PFA

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adriana Balog pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adriana Balog pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adriana Balog locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?