Adela-Mirela Tabacu

Consultant vanzari Orange Store - Alba Iulia. Aplica acum!

  • Adela-Mirela Tabacu
Salariu
Salariu confidenţial

Vrei sa lucrezi intr-un Smart Orange Store?
Suntem tineri, veseli, ambitiosi, responsabili si orientati spre rezultate.
Muncim, invatam permanent si facem performanta cu zambetul pe buze!

Vino Alaturi de noi!
Trimite cv- ul tau la adresa de mail :

[email protected]

Esti candidatul ideal daca:

-ai abilitati excelente de comunicare si putere de convingere;
-ai spirit de echipa si te auto-motivezi;
-esti responsabil si perseverent in atingerea obiectivelor propuse;
- experienta intr-o companie de telecomunicatii este un plus.

Descrierea jobului:

-promovezi si vinzi servicii Orange in locatiile Orange Store;
- dezvolti si fidelizezi portofoliul de clienti;
- contribui la cresterea volumului de Vanzari impreuna cu echipa din care faci parte;
-te implicit pentru indeplinirea obiectivelor calitative si cantitative.

Pachetul tau de beneficii:

-salariu fix peste media pietei;
-bonusuri de performanta tangibile si motivante;
- bonuri de masa, beneficii diverse;
-contract de munca 8h/zi pe perioada nedeterminata;
- pachet complex de training-uri de specialitate si formare continua;
-mediu de lucru placut, competitive si stabil;
-apartenenta unui brand recunoscut pentru calitate.

Dorim sa te cunoastem!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adela-Mirela Tabacu pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adela-Mirela Tabacu pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adela-Mirela Tabacu locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?