consultant vanzari - part time

Pentru magazinul Calla din Ineu, suntem în căutare de colegi, pentru posturile de consultant vânzări part-time.

Ce ne dorim de la noii noștri colegi:

  • Studii medii finalizate
  • Minim 1 an experiență anterioară în lucrul cu clientul
  • Orientare spre client – oferirea de consultanță și asistenţă clienților în alegerea produselor
  • Orientare spre munca în echipă – capacitatea de a coopera și a lucra eficient cu ceilalți, de a fi parte a unei echipe
  • Orientarea către rezultate - dedicat în atingerea rezultatelor stabilite, proactiv, implicat
  • Adaptabilitate, flexibilitate, dornic sa învețe lucruri noi
  • Experiență în gestiunea mărfurilor și gestiunea încasărilor constituie un avantaj

Responsabilități:

  • Oferă suport clienților pentru cumpărarea produselor; soluționează reclamații sau sesizări venite din partea clienților
  • Încasează banii sau alte forme de plată pentru vânzarea din magazin; gestionează corect valorile încasate, răspunde direct de suma cu care lucrează; răspunde de corectitudinea oricărei tranzacții efectuate și de numerarul aflat în gestiune
  • Participă la gestionarea mărfurilor din magazin conform procedurilor și instrucțiunilor operaționale ale companiei
  • Recepționează mărfurile de la furnizori în conformitate cu documentele însoțitoare
  • Urmărește stocul mărfii la raft și asigură încărcarea cu marfă în funcție de vânzare; asigură aprovizionarea mărfii la raft și rotația acesteia, conform standardului companiei
  • Etichetează și aranjează produsele pe raft
  • Verifică și consemnează termenele de valabilitate ale produselor din magazin
  • Participă la efectuarea inventarelor periodice pentru stocurile de marfă din magazin
  • Aplica normele de marketing în magazin conform politicii companiei

Despre compania noastră:

Sub sloganul "despre tine. despre casa ta", am încercat să oferim clienților noștri produse de cea mai înaltă calitate, care să acopere toate nevoile în materie de produse de curățenie, îngrijire, detergenți, make-up și parfumerie.

În următorii ani, ne-am extins în diverse cartiere din Arad, iar publicul nostru a fost mereu alături de noi și a îmbrățișat avântul nostru, oferindu-ne șansa de a le pune la dispoziție o gamă tot mai variată de produse, la prețuri din ce în ce mai accesibile.

Calla este încă o dovadă că și românii pot crea o afacere modernă și de succes care să ofere clienților magazine frumoase, angajați pregătiți și un raport calitate-preț corect. Avantajul nostru este că întotdeauna veți găsi un coleg care sa vă ajute în alegerea  produsului potrivit fie că este o casetă cadou pentru cei dragi, sau cel mai potrivit produs pentru a curăța cuptorul.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC BARLOGU LUI URSACHE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC BARLOGU LUI URSACHE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC BARLOGU LUI URSACHE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?