Astel mobile SRL

Consultant Vanzari - Partener Orange - Suceava

  • Astel mobile SRL
Salariu
Salariu confidenţial

Trimite cv-ul tau pe email la adresa: [email protected], iar in subiect sa mentionati orasul pentru care aplicati.
Candidatul ideal
Cum am vrea sa fii?
- ai bune abilitati de comunicare, negociere si de vanzare;
- vezi mereu partea plina a paharului, asculti parerile colegilor si iti place sa lucrezi in echipa;
- esti atent la nevoile clientului, intelegi usor ce-si doreste si te straduiesti sa ii oferi cele mai bune solutii;
- stii ca “unde-s multi, puterea creste” si te vei stradui mereu sa iti sustii colegii astfel incat sa va atingeti impreuna obiectivele;
- te adaptezi usor, esti proactiv si nu eziti sa te implici pentru a gasi solutii;
- esti curios si dornic sa inveti;
- ai cunostinte minime de operare PC.
Descrierea jobului
Cum va arata o zi la job?
- interactionezi in permanenta cu oamenii care intra in magazin;
- vinzi si oferi informatii despre produsele si serviciile ORANGE (te invatam tot ce trebuie, stai linistit – avem traineri foarte buni! J);
- te ocupi de gestiunea stocurilor;
- intocmesti diverse rapoarte periodice de vanzari (si aici te poti baza pe ajutorul trainer-ului, dar si al colegilor);

Ce-ti oferim?
- pachet salarial constand in salariu fix + comisioane si bonusuri lunare de performanta;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in vanzari;
- mediu de lucru prietenos si colegi faini;
- asigurare medicala privata;
- reduceri speciale pentru angajati.
Descrierea companiei
Astel Mobile este partener Orange Romania si distribuitor autorizat de servicii si echipamente de telecomunicatii.

Cu o retea de 45 de magazine la nivel national, lucram constant la imbunatatirea portofoliului nostru astfel incat sa asiguram clientilor solutii inovatoare, performante si accesibile.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Astel mobile SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Astel mobile SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Astel mobile SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?