Consultant vanzari

Ne dorim un coleg care:

  • Sa ne reprezinte misiunea,
  • Are experiență în domeniul vanzarilor,
  • Reușește sa se exprime clar și cu usurinta,
  • Îi place sa identifice nevoile persoanelor cu care interacționează și să propună soluții potrivite,
  • Are capacitatea de orientare in spatiu, sa lucreze cu inaltimi, latimi, volume,
  • Are cunostinte minime de utilizare PC.

Responsabilități:

  • Discuta cu clienții și oferă soluții,
  • Cunoaște foarte bine produsele, date tehnice de montare si intretinere, caracteristicile lor specifice,
  • Realizeaza planul de vanzari,
  • Organizeaza eficient ziua de munca,
  • Gestioneaza responsabil documentele comerciale si fiscale in relatia cu furnizorii.

Beneficii:

  • Salariu fix,
  • Oferim bonus de performanta corelat cu rezultatele obtinute,
  • Prime anuale si de performanta,
  • Un mediu de lucru plăcut dinamic într-o companie aflată în plina dezvoltare,
  • Dezvoltare profesională și personală alături de o echipa altruista si deschisa,
  • Cursuri de pregatire,
  • Posibilități de avansare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la garant finance pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la garant finance pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are garant finance locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?