Consultant vanzari

Ne mărim echipa de vânzări.

Ești gata să accepți provocarea noastră?
Iți oferim:
- libertate de decizie– ne încurajăm colegii să vină cu propuneri pentru îmbunătățirea activității, astfel munca devenind mai ușoară;
- răbdare – ascultăm, organizăm training-uri, oferim feedback;
- mentorat – colegii cu experiență îți împărtășesc oricând din cunoștințele lor;

-program personalizat de integrare.

Pentru a face parte din echipa Izotec este important să:
- îți dorești permanent să te dezvolți, profesional și personal;
- lucrezi într-o companie orientată către performanță;
- fii creativ și ambițios;

Ne dorim să fii:
- o persoană dinamică, perseverentă și cu simțul umorului
- atent/a la detalii
- sa ai abilități de negociere iar comunicarea cu cei din jurul tău să reprezinte unul dintre atuurile tale;
- deții permis categoria B- condiție obligatorie!
Dacă ai urmat cursurile unei instituții cu profil tehnic și ai activat în domeniul vânzărilor atunci ai un avantaj considerabil față de ceilalți candidați.

Într-o zi de lucru obișnuită vei avea ca atribuții:
- deplasarea pe teren ,prospectarea clienților;
- pregătirea ofertelor și negocierea condițiilor contractuale cu clienții;

-dezvoltarea relațiilor de afaceri, propunerea de soluții și negocierea ofertelor;

-menținerea colaborărilor cu clienții existenți cât și cei noi;

-finalizarea cu succes a procesului de vânzare.
Împreună cu echipa vei identifica permanent noi strategii de abordare a clienților.

La Izotec te așteaptă:
- o echipă energică, orientată către rezultat;
- noi provocări în fiecare zi, ținând în felul acesta monotonia la distanță;
- un mediu de lucru plăcut;
- transparență și autenticitate.

Vrem să înnobilăm viața oamenilor din jurul nostru prin tot ceea ce facem. Lucrăm zilnic la dezvoltarea noastră personală pentru a putea oferi clienților, colegilor, celor din jur, cele mai frumoase experiențe.

Misiunea noastră este de a ajunge cel mai inovator producător şi furnizor de tâmplărie PVC din România și ne-am bucura ca împreună să ajungem acolo.

Iti oferim:
- pachet salarial atractiv;
- prime anuale de sărbători (Paște, Crăciun);
- autoturism de serviciu, laptop, telefon;
- programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Izotec Group SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Izotec Group SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Izotec Group SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?