Zamfir Alex

Consultant vanzari piese auto

  • Zamfir Alex
Salariu
Salariu confidenţial

Societatea AGEESCAPE SRL angajeaza vanzator/vanzatoare Accesorii si Piese Auto in Orasul Sebes pentru magazinul de Piese si Accesorii Auto de pe Augustin bena nr 10

Cerintele postului:

• Abilități: munca în echipă; comunicare; responsabilitate; organizare
• Persoana harnica, sociabila, deschisa, punctuala
• Cunostiinte in domeniul auto
• Disponibilitate la program full-time (8 ore)
• Cerem si oferim seriozitate

Responsabilitati :

- identificarea pieselor solicitate de catre client in sistem, consultanta tehnica in alegerea produselor
- verificarea produselor receptionate conform cu documentele justificative;
- verificarea produselor vandute catre client;
- aranjarea produselor pe rafturile magazinului;
- descarcarea si incarcarea marfurilor receptionate/vandute
- cunoasterea si promovarea produselor din oferta ;
- culegerea informatiilor din piata referitoare la nevoile clientilor;

Beneficii

• Pachet salarial negociabil
• Mediu de lucru placut
• Program de lucru : luni-vineri 08:30-16:30
Sambata 09:00 - 12:00

Pentru mai multe informatii va rugam trimiteti CV-ul pe adresa de email : ageescape01(aron)

Tel:-ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Zamfir Alex pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Zamfir Alex pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Zamfir Alex locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?