Consultant vanzari -Produse oftalmologice

Despre companie

Societate ce ofera servicii de ea mai buna calitatea pe piata din Romania, in domeniul de solutii oftalmologice personalizate. Echipa de profesionisti este in cautare de noi colegi in departamentul de vanzari direct la client.

Candidatul ideal

- are peste 25 de ani

- are permis de conducere categ. B

- are experienta in vanzari si este pasionat de acest domeniu

- cunosinte de operare PC

- detine abilitati excelente de comunicare si relationare

- este serios, responsabil, ambitios si persuasiv

- personalitate placuta, careia ii place sa interactioneze cu oamenii si sa se afle in jurul lor

- are o attitudine proactiva si este orientat catre clienti

Responsabilitati si mediu de lucru

Consilierea se ofera pe teren (in cadrul birourilor companiilor in care lucreaza clientii).

- Vizite la client impruna cu optometristul

- Consilierea clientului in alegerea produselor potrivite

- Introducerea comenzilor in sistem

- Prospectarea pietei - gasirea de noi oportunitati

Oferta

- Oferta salariala fixa + comision din vanzari

- Prime trimestriale de merit si anuale + prime de sarbatori

- Reduceri pentru membrii familiei la produsele oferite de companie

- Masina + telefon de serviciu

- Program L-V

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la High Staff Recruitment pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la High Staff Recruitment pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are High Staff Recruitment locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?