Daniel

Consultant Vanzari Shop OMV Colentina

  • Daniel
Salariu
Salariu confidenţial

Benzinaria OMV Colentina cauta spre angajare o persoana serioasa pentru postul de consultant vanzari shop si gastro

Candidatul ideal:
- persoana energica, cu abilitati de comunicare
- persoana atenta la detalii si la atributiile ce ii sunt delegate
- abilitati de vanzare si orientare spre client
- disponibilitate de a invata

Descrierea responsabilitatilor:
- servirea clientilor la casa de marcat
- receptia, aranjarea marfii, participarea la inventariere
- curatenia la locul de munca

Beneficii:
- program flexibil (lucru in ture)
- trainiguri specializate
- oportunitati de dezvoltare personala
- castig lunar motivant

Candidatii sunt rugati sa se prezinte la adresa statiei pentru interviu. Pentru mai multe detalii trimiteti un e-mail la [email protected];

Adresa statiei:
Sos. Colentina, Nr. 446, Sector 2, Bucuresti
(la capatul tramvaiului 21)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Daniel pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Daniel pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Daniel locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?