Consultant Vanzari - sisteme securitate

Candidatul ideal:

1. Prezenta agreabila, excelente abilitati de comunicare, corectitudine si fluenta in vorbire

2. Atitudine pozitiva, optimista, open minded

3. Persoana sociabila, serioasa si punctuala

4. Cunoscator al pachetului Office (Word, Excel, Outlook)

5. Cunostinte despre echipamentele IT si/sau sisteme de Securitate, constituie avantaj

6. Experienta in domeniul vanzarilor online constituie avantaj

Responsabilitati:

1. Preia si inregistreaza comenzile telefonice

2. Ofera suport si gaseste solutii pentru solicitarile clientilor

3. Intocmeste oferte in raport cu necesitatile clientilor

Beneficii:

1. Pachet salarial atractiv, incepand cu 2200 RON in functie de experienta

2. Bonus din vanzari, fara target

3. Conditii de munca foarte bune, intr-un mediu placut si tanar

4. Oportunitatea de a lucra cu ultimele tehnologii din domeniu

5. Laptop, telefon si birou personal

6. Catering zilnic, apa, cafea „free at office”

Va rugam sa trimiteti un email cu CV-ul dvs (cu mentionarea postului pentru care aplicati) la adresa [email protected]

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Cristal SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Cristal SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Cristal SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?