Transdanube Trading SRL selecteaza candidati pentru ocuparea unui post vacant de Contabil intr-una din locatiile sale din Comuna Contesti, Judetul Teleorman.

Principalele responsabilitati ale postului sunt:

• Prelucrarea si inregistrarea contabila computerizata, a datelor inscrise in documentele justificative in concordanta cu procedurile interne si cu regulile legislatiei din Romania;

• Inregistrarea contabila a facturilor de furnizori interni si externi, a registrului de casa, de banca, a deconturilor interne si externe;

• Emiterea facturilor de clienti interni/externi, dispozitii de plata/incasare;

• Realizarea punctajelor de sold cu partenerii (clienti, furnizori, banci);

• Monitorizeaza incadrarea cheltuielilor si veniturilor in previziuni la nivel de centre de cost;

• Analizeaza si urmareste modul de realizare al indicatorilor financiari prevazuti in bugetul de venituri si cheltuieli;
• Prelucrarea in Excel a operatiunilor zilnice;

Cerinte:

Studii superioare economice finalizate;

Experienta de lucru pe o pozitie similara;

Constituie avantaj experienta de lucru in agricultura;

Cunosterea softului de contabilitate SAGA;

Abilitati de lucru cu calculatorul: Word, Excel, Outlook, etc.

Permis conducator auto;

Disponibil pentru calatorii.

Beneficii : pachet salarial atractiv; tichete de masa; decontarea transportului.

Vă informăm că datele dumneavoastră vor fi prelucrate de Societate în scopul recrutării de personal, având ca temei interesul său legitim de a angaja candidați care să corespundă abilităților personale și profesionale stabilite de acesta. Termenul de păstrare al acestora este de 6uni. Prin transmiterea CV-ului considerăm ca ați luat la cunoștința de informațiile comunicate anterior.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TRANSDANUBE TRADING SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TRANSDANUBE TRADING SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TRANSDANUBE TRADING SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?