Pentru departementul nostru Financiar cautam Contabil

Incepand din luna iulie 2018 Farmaciile Help Net fac parte din Grupul Phoenix. Grupul Phoenix este prezent in 27 de tari din toata Europa si arede angajati la nivel european. Dorim sa ni se alature colegi entuziasti si ambitiosi cu care sa reusim in continuare sa fim un brand de top si sa ne dezvoltam impreuna

Responsabilitati:

  • Inregistreaza si verifica platile zilnice din casieria farmaciilor si platile catre furnizorii de servicii si utilitati
  • Verifica corectitudinea rapoartelor de gestiune intocmite de catre personalul din farmacie cu situatiile din contabilitate
  • Pastreaza legatura cu tot personalul din farmacii pentru eventualele probleme legate de intocmirea documentelor
  • Tine evindenta deconturilor si a avansurilor spre decontare, precum si contabilizarea acestora, pentru farmaciile mai sus mentionate
  • Inregistrarea facturilor furnizorilor diversi si a platilor catre furnizori pentru farmaciile din tara

Cerinte:

  • Experienta similara minim 2 ani, constituie avantaj experienta in domeniul farmaceutic
  • Bune abilitati de analiza si concentrare
  • Persoana organizata, meticuloasa
  • Responsabilitate
  • Atitudine proactiva si pozitiva
  • Bune abilitati de comunicare/ relationare
  • Cunostinte solide si experienta in operarea PC (pachet MS Office)

Beneficii:

  • Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala
  • Accesul la programe de training specializate si pregatire profesionala
  • Cadouri corporate
  • Preturi promotionale la clinici private, plan de discount-uri relevante la produsele si serviciile mai multor parteneri
  • Biblioteca Bookster, Fructe la birou

*Activitatea se desfasoara in sediul operational din Balotesti, zona Otopeni. Compania asigura transportul angajatilor din P-ta Victoriei (metrou) si P-ta Presei cu shuttle bus-urile companiei, traseu care dureaza aproximativ 25 de minute.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Help Net Farma locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?