Salariu net
2800 - 4500 RON

Candidatul ideal

  • Să fie tânără, dinamică, implicată și responsabilă
  • Să fi absolvit o facultate cu profil economic
  • Să fi lucrat 1-3 ani în firme sau departamente de contabilitate
  • Să aibă experiență de lucru cu Saga
  • Să stăpânească bine noțiunile de bază ale contabilității
  • Să citească și să fie la curent cu noutățile legislative din domeniu
  • Să fie pasionată de contabilitate și preocupată de o carieră în domeniu

Descrierea jobului

  • Vei avea program de la 09 la 18, prezența fizică la birou fiind necesară
  • Vei ține evidența contabilă pentru societăți din diverse domenii de activitate: producție, comerț, prestări servicii
  • Vei ține evidența resurselor umane: de la întocmit CIMuri, până la întocmit stat de plată
  • Vei menține relația cu clienții prin mail și prin telefon
  • Vei urmări modificările legislative și vei participa activ la discuții pentru însușirea lor în mod corespunzător

Firmă de contabilitate acreditată CECCAR vine cu un element nou pe piață și își orientează serviciile în special către client. Echipă tânără, profesioniști în domeniu, preocupați de acumulare de cunoștințe noi.

Îți oferim un loc de muncă în care poți să te dezvolți și un pachet salarial format din:

  • Salariu negociabil în funcție de experiență și performanță, renegociabil după primele 3 luni de activitate
  • Creștere de salariu raportată la creșterea nivelului tău de dezvoltare în fiecare an
  • Creșterea numărului de zile de concediu de odihnă odată cu acumularea vechimii în compania noastră
  • Dezvoltare profesională, dar și personală

Din toamnă ne vom reloca la 1 minut de metrou Timpuri Noi.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CED Contexpert S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CED Contexpert S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CED Contexpert S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă CED Contexpert S.R.L. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?